انتخاب اسباب بازی مناسب با سن کودک

تحقیقات نشان داده اند از زمانی که نوزاد می بیند و بوها و صداها را تشخیص می دهد می توان با در اختیار گذاشتن اسباب بازی های مناسب توانایی هایش را افزایش داد و استعداد نوزاد را شکوفا کرد. برای این سنین باید اسباب بازی های سبک را انتخاب کنید, سعی کنید این اسباب بازی ها نرم, ضد حساسیت و دارای رنگ های روشن باشند, رنگ روشن باعث جلب توجه بیشتر کودک می شود. برای نوزادان خیلی کوچک که هنوز توانایی بازی ندارند بهترین وسایل, اسباب بازی هایی برای نگاه کردن و یا گوش دادن هستند که شنوایی و بینایی کودک را تقویت می کنند.

 

 

در سنین بالاتر کودکان فعالیت بدنی بسیار زیادی دارند وخرید اسباب بازی کودک هایی که از آن ها بالا بروند و آن ها را حرکت دهند برایشان مناسب تر است, چیزی مثل سه چرخه برای بازی های بیرون از منزل و وسایلی مثل جعبه های بازی با شن های بهداشتی, ماشین های کوچک, توپ های بادی بسیار بزرگ و وسایل حفر زمین, گزینه های خوبی هستند.

آويز تخت موزيکال پلی گرو playgro (رنگ سفید)

در سایت مختلف مقاله هایی با عنوان روش انتخاب اسباب بازی ایمن برای کودکان تمامی نکات درباره ویژگی های اسباب بازی کودکان, با توجه به بازه سنی آن ها آورده شده است که در انتخاب اسباب بازی مناسب شما را راهنمایی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *