راهنمای تناسب جواهرات با صورت و بدن

زیورآلات پس از انتخاب لباس آخرین گام در شکل گیری استایل روزانه افراد است.

Image result for ‫طلا جواهر زیور‬‎زیورآلات شما باید مثل الماس بدرخشد و زیبایی درون شما را فریاد بزند. زیورآلات نقره برای این منظور بسیار مناسب و متنوع هستند. زیورآلات نقره هم برای دورهمی های معمولی و دوستانه و هم برای میهمانی های بسیار رسمی مناسب هستند.

ما در اینجا به دنبال این هستیم تا نکات و مواردی را بازگو کنیم که به شما در انتخاب درست زیورآلات مطابق با استایل و ظاهر بخصوص شما کمک می کند. در این راهنا سعی می کنیم تا از هر نوع زیورآلات مانند گوشواره، گردنبند ، انگشتر و دستبند بطور مجزا مواردی را ذکر کنیم. همچنین در هر بخش به طور اختصاصی در مورد خصوصیات و استخوان بندی صورت شما مواردی را ذکر می کنیم که به طور کلی در 4 دسته بندی بیضی ، گرد ، صورت های به شکل قلب و صورت های مستطیلی تقسیم می شوند.

Image result for ‫طلا جواهر زیور‬‎

برای تعیین وضعیت صورت خودو خرید جواهرات مدرن  ، همیشه موهای خود را به طور کامل در پشت سر جمع کنید. در مقابل آینه بایستیدو به طور مستقیم به آن نگاه کنید.بوسیله یک ماژیک بر روی نقاطانهایی صورت خود در آینه علامت بگذارید.حال کمی عقب رفته و به شکل صورت خود در آینه نگاه کنید. اکنون بر اساس  نوع صورت خود را مشخص کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *