سرویس سیسمونی و لحاف نوزاد 

فروشگاه‌های تخصصی و فعالیت انحصاری برندها، باعث می‌شود که ما آنها را به عنوان متخصصان یک حوزه بشناسیم و بیشتر از فروشگاه‌های بزرگی که عرضه کننده همه محصولات در کنار هم هستند، به آنها اعتماد کنیم. فروشگاه اینترنتی آزادگان هم یکی از همان فروشگاه‌های تخصصی است که می‌توانید برای خرید منسوجات خود و خانواده‌تان به آن اعتماد کنید.
 Related image
در این فروشگاه کلیه منسوجات مورد نیاز خانواده از سرویس آشپزخانه تا تشک از معتبرترین برندها به فروش می‌رسد و محصولات مربوط به کودکان هم با تنوع قابل توجهی در سایت وجود دارد. در واقع با خرید ساده از این سایت و تحویل ان در منزل خود می‌توانید فضایی آرام و مطبوع برای خواب نوزادتان فراهم کنید.

سرویس لحاف نوزاد، هر چه قدر کوچک ولی کیفیت در آن حرف اصلی را می‌زند. شما باید سراغ سرویس خوابی بروید که در آن از الیاف طبیعی مثل پنبه و بامبو استفاده شده و حتما ضدحساسیت باشد چون در ماه‌های اول تولد، سرویس خواب مهم‌ترین مامن نوزادان است. در فروشگاه اینترنتی هشت پا آزادگانمجموعه‌های کاملی از سرویس لحاف و حوله نوزاد وجود دارد که تمام نیازهای نوزاد مثل  محافظ دور تخت در ان پیش بینی شده است. سرویس خواب و حوله کودک را بهتر است از رنگی روشن انتخاب کنید تا هر آلودگی را به سرعت نشان دهد. اگر از سرویس‌های ۱۲ تکه سایت آزادگان خرید کنید که حدود ۵۰۰ هزار تومان قیمت دارند، تمام حوله‌های مورد نیاز نوزاد مثل حوله تن پوش، شنلی و… در ست وجود دارد.
فرش کودک
در ماه‌های اول تولد، فرش کودک چندان اهمیتی ندارد اما با انتخاب فرشی شاد و طرحدار، می‌توانید فضای اتاق نوزادتان را متفاوت کنید. در سایت آزادگان انواع فرش‌های مخصوص اتاق کودک با طرح‌های فانتزی وجود دارد. در تولید این فرش‌ها از لاتکس گیاهی استفاده شده تا امکان بروز حساسیت وجود نداشته باشد. قیمت فرش‌ها با توجه به کوچکی و بزرگی از ۹۰ تا ۲۰۰ هزار تومان متغیر است.
حوله تن پوش
به غیر از نوزادان، برای بچه‌های بزرگ‌تر خود هم می‌توانید از سایت آزادگان خرید کنید. حوله‌های تن پوش با طرح‌های کارتونی مورد علاقه بچه‌ها تا پیش از ورود به مدرسه است. مدل‌های مختلف دخترانه و پسرانه این حوله‌ها در سایت آزادگان موجود است. در تولید حوله‌ها از نخ صد درصد کتان استفاده شده، به همین دلیل با وجود آبگیری بالا ولی رنگ نمی‌دهند. این حوله‌ها با توجه به سایز از ۷۸ تا ۱۱۵ هزار تومان قیمت دارند.
بالش نوزاد
به ظاهر نوزادان نیاز چندانی به بالش ندارند اما در مواقع محدود هم از بالشی استفاده کنید که آنتی باکتری، ضد حساسیت و قابل شست و شو باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *