طول گردنبند با اندازه قد وگردن

زمانی که اندازه ی گردنبند با طول وارتفاع شما متناسب باشد ، تاثیر بسیار خوبی بر روی ظاهر شما خواهد داشت . البته این بدان معنا نیست که افراد کوتاه قد نمی توانند گردنبندهای طولانی تر داشته باشند . بلکه بهتر است  اندازه ی گردنبند را بر اساس ظاهر خود انتخاب کنید .

اگر قد شما کمتر از 152  سانتی متر است ، نباید جواهراتی طولانی تر از 50.8 سانتی متر  استفاده کنید .  افرادی که قد آنها بین 152 تا 160 سانتی متر است ، می توانند از هر طولی که دوست داشتند استفاده کنند.

درست مثل زمانی که می خواهید لباس ماکس انتخاب کنید،طول گردنبند را نیز باید بر اساس نوع بدن خود انتخاب کنید . زیرا گردنبند می تواند  کل فرم بدن شما را تغییر دهد . بنابراین لازم است که نوع مناسب خود را انتخاب کنید . اگر شکل بدن شما شبیه ستون  و یا موز است ،شما می تواند با انتخاب یک جواهرات متناسب توجه افراد به خط بالاتنه معطوف کنید . برای اینکار می توانید از جواهراتی که بالاتر از بالا تنه باشد ، استفاده کنید . مثلا یک گردنبند 50.8 سانتی می تواند مناسب باشد . برای افرادی که بدنی شبیه گلابی دارند ، یک گردنبند 45 سانتی متناسب خواهد بود .

با توجه به تصویر زیر، شما باید با توجه به یقه لباستان، گردنبند مناسب خود را انتخاب کنید. البته به شما پیشنهاد می کنیم از گالری زیبا و متنوع ست ها و گردنبند های دکوریکور نیز غاقل نشوید.

برای لباسهایی که یقه ی v شکل دارند ، استفاده از جواهرات گسترده اصلا مناسب نیست . برای پوشاک های رسمی بهتر است از گردنبندهای ترقوه ای و یا بالاتر استفاده کنید . هنگامی که لباسهایی با یقه ی اسکی دارید ، بهتر است از گردنبندهای دراز تر بهره ببرید.

شما می توانید از گردنبند طلاهای زیبای دکوریکور  نیز دیدن کنید .

معمولا این گردنبندها تنها دارای دو سایز هستند،35 سانتی و 40 سانتی . برای کودکانی که گردن های لاغر تری دارند، 35 سانتی متری انتخاب بهتری خواهد بود . در سایر موارد بهتر است طول گردن را اندازه بگیرید و یا ازسایز 40 سانتی استفاده کنید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *