قاعده اساسی انتخاب انگشتر

فقط کلمات به تنهایی وسیله‌ی بیان احساسات نیستند؛ دستها نیز نقش مهمی در روابط و بیان حالات و احساسات ما دارند! سلام، از فاصله‌ی دور با اشاره‌ی دست انجام می شود و واژه‌ها از طریق حرکاتی که شخص به کمک دستانش انجام می دهد، شرح داده می‌شوند. بنابراین توجه به زیبایی و نرمی دستها امری است که خانم ها از آن غافل نمی‌مانند. زیبایی ناخنها و لاک، و تزیین انگشتان با انگشتر، جذابیت و حالت زنانگی شما را بیشتر نشان می‌دهد.

ولی قبل از انتخاب و خرید انگشتر با طرح خاص، باید چند قاعده‌ی اساسی را بدانید که به شما برای یک انتخاب مناسب كمک می کنند.

۱. اندازه دست

باید اندازه‌ی دستتان را حتما مد نظر داشته باشید؛ اکثر خانمها نسبت به قد و اندامشان، دستهای کوچکی دارند. بنابراین بسیار مهم است که تناسب بین اندازه‌ی دست و انگشترتان را رعایت کنید. مطمئناً شما انگشتری نمی خواهید که دستتان را قورت دهد!

۲. طول انگشتان

همانطور که اندازه‌ی دست برای انتخاب یک انگشتر مهم است، طول انگشتان نیز به همین اندازه مهم و قابل توجه هستند؛ انگشتر به منظور پوشاندن کل بند انگشت طراحی نشده است. باید انگشتری انتخاب کنید که مفصل انگشت در آن آزاد باشد و به راحتی بتواند حرکت کند.

۳. سایز مناسب

هرگز انگشتر تنگ دستتان نکنید، زیرا به مرور زمان روی فرم انگشتتان تاثیر بدی می گذارد. لازم است سایز کاملا مناسب خود را انتخاب کنید و اگر از نمونه ای خوشتان آمد که سایزش مناسب شما نبود، تسلیم میل و خواسته‌ی خود نشوید! سعی کنید سایز مناسبتان را پیدا کنید و در غیر این صورت، آن را با مدل دیگری عوض کنید.

۴. رنگ، بسیار مهم است

کدام را ترجیح می دهید؟ طلایی، طلای صورتی، سفید، و یا آن که در طراحی‌اش رنگها و سنگهای دیگری چون سرامیک یا مرمر استفاده شده است؟

۵. انگشتر برای استفاده ی روزانه یا؟

آیا می خواهید این انگشتر همیشه در انگشتتان باشد؟ یا اینکه تنها می‌خواهید در مراسمات و مناسبتهای خاص از آن استفاده کنید؟ البته نوع و شکل انگشتری که انتخاب می کنید، بر حسب رغبت و سلیقه‌ی شما تعیین می شود؛ اما انگشتر برای استفاده‌ی روزانه باید کاربردی بوده و تمام آنچه که در بالا ذکر کردیم داشته باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *